PIELĘGNACJA DRZEW METODĄ ALPINISTYCZNĄ

Nasza firma specjalizuje się w wycinaniu, przycinaniu oraz pielęgnacji drzew metodą alpinistyczną. Najczęściej pracujemy w trudno dostępnych miejscach takich jak: cmentarze, parki, skwery, oraz tam gdzie nie ma możliwości rozstawienia podnośnika koszowego.

Wykonujemy również zabiegi pielęgnacyjno-zabezpieczające, opryski, zakładamy elastyczne i stałe wiązania linowe, frezujemy i uzupełniamy ubytki.

Przycięte gałęzie i konary spuszczamy na dół za pomocą taśm i lin, dzięki czemu nie niszczą niczego co znajduje się bezpośrednio pod drzewem.

Na życzenie klientów przedstawiamy referencje od wspólnot mieszkaniowych, instytucji państwowych, kościelnych oraz osób prywatnych z którymi współpracujemy od wielu lat.

Jeśli dysponujemy większą ilością miejsca i możliwością rozstawienia podnośnika koszowego, dysponujemy wysięgnikami o wysięgu od 18 do 44 metrów.

Wszyscy posiadamy badania lekarskie oraz kursy do prac wysokościowych metodą alpinistyczną, szkolenia w zakresie pielęgnacji drzew i krzewów, kursy pilarzy oraz wieloletnie doświadczenie we wspinaczce skałkowej i wysokogórskiej.

Od 2009r. jestem członkiem (PTD) Polskiego Towarzystwa Dendrologicznego, od 2010r. jestem członkiem (SITO) Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Ogrodnictwa, od 2011r. posiadam uprawnienia instruktora z Instytutu Górnictwa i Budownictwa Skalnego do przeprowadzania kursów operatorów pił łańcuchowych.

PIELĘGNACJA DRZEW METODĄ ALPINISTYCZNĄ
USŁUGI OGRODNICZE

Zajmujemy się również projektowaniem, kompleksową realizacją oraz całoroczną pielęgnacją ogrodów, montażem automatycznych systemów nawadniających, budową domków na drzewach dla dzieci, altan, skalniaków, oczek wodnych i kaskad.

Posiadamy w sprzedaży różnego rodzaju drzewa, rośliny skalne oraz krzewy ozdobne bezpośrednio od producenta w bardzo przystępnych i konkurencyjnych cenach.

Dodatkowo nasza firma oferuje w ciągłej sprzedaży najwyższej jakości odżywki i nawozy do roślin min. takich firm jak: Florovit , Ferro, Taget. W swojej ofercie posiadamy również ziemię ogrodniczą, mieszanki torfowe oraz korę sosnową, które dostępne są w workach 50 litrowych lub luzem na metry sześcienne.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa mazowieckiego, a przy realizacji większych projektów na terenie całego kraju.

Bierzemy czynny udział w sympozjach, szkoleniach, wystawach i targach ogrodniczych, co pozwala nam być na bieżąco z nowymi i ciekawymi rozwiązaniami w dziedzinie ogrodnictwa.

Zajmujemy się rzeźbieniem w drewnie mebli artystycznych, ogrodowych, płotów, bram itp. Przyjmujemy również zlecenia na indywidualne projekty i zamówienia.

USŁUGI OGRODNICZE